ИФ21Р
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
ИФ21Р 21000 о/мин/46140кГ Брзина, 4*800 мл, -20~40 °Ц хлађена подна центрифуга, доступан континуирани ротор, 10 ацц/дец
Карактеристике:
* 10 врста програма и 10 врста убрзања и успоравања које можете изабрати;
* Микрорачунарски контролни систем, ЛЕД (дигитални) приказ температуре, времена, брзине;
* Поклопац за аутоматску електричну браву, компактна структура, супер брза брзина, неуравнотежена заштита;
* Увезени компресор, без флуора, хлађење у два циклуса, лако се наизменично хладно и топло, слободно загађење околине и прецизна контрола температуре;
* Фреквентни мотор без четкица који има велики обртни момент, бесплатно одржавање, без загађења прахом, брза брзина горе и доле;
* Флексибилни систем покретан осовином који директно покреће ротор, углађен у раду, ниска бука и мале вибрације;
* Центрифугално тело је израђено од висококвалитетног челика, безбедно и поуздано.
Технички параметар ИФ21Р
| Макс. Брзина | 21000рпм |
| Макс. РЦФ | 46140 кг |
| Макс. Капацитет | 4к800мл |
| Тајмер | 1~9х59мин |
| РПМ/РЦФ Цонверт | Да |
| Бука (дБ) | ≤ 65 |
| Температурни опсег | -20~40°Ц |
| Ацц/Дец | 10 врста |
| Спеед Аццураци | ±20р/мин |
| Прецизност температуре | ±1°Ц |
| Напон (В/Хз) | АЦ 220В 50ХЗ/60ХЗ |
| Димензије (ДкШк Хмм) | 800к740к930мм |
| Нето тежина (Кг) | 300КГ |
| Цертификати | ЦЕ,ИСО и извештај о калибрацији |
Одговарајући ротори за ИФ21Р
| Ротор бр. | Ротор Типе | Максимална брзина (о/мин) | Запремина (мл) | Макс. РЦФ (г) |
21М-1
|
Угаони ротор | 21000 | 12к10 | 44440 |
21М-2
|
Угаони ротор | 20000 | 16к10 | 46140 |
21М-3
|
Угаони ротор | 20000 | 8к30/20 | 42040 |
21М-4
|
Угаони ротор | 20000 | 6к50 | 44700 |
21М-5
|
Угаони ротор | 15000 | 8к50 | 27540 |
21М-6 |
Угаони ротор | 15000 | 6к70 | 25480 |
21М-7
|
Угаони ротор | 12000 | 8к100 | 19610 |
21М-8
|
Угаони ротор | 11000 | 4к300 | 18120 |
21М-9 |
Угаони ротор | 10000 | 6к300 | 15730 |
21М-10
|
Угаони ротор | 9000 | 6к500 | 14860 |
21М-11
|
Свинг Ротор | 4000 | 4к800 | 3450 |
21М-12 |
Свинг Ротор | 15000 | 4к5 | 21670 |
21М-13
|
Свинг Ротор | 13000 | 4к30 | 23580 |
21М-14
|
Свинг Ротор | 10000 | 4к50 | 16240 |
Усклађени континуирани центрифугални ротори
| бр. производа | Ротор Типе | Максимална брзина (о/мин) | Запремина (мл) | Макс. РЦФ (г) | Стандард Флов | Депозит |
| Но30128 | Континуални центрифугални ротор | 17000 | 1000 | 31390кг | 285-350мл/мин | 500мл |
| Но30129 | Континуални центрифугални ротор | 14000 | 1800 | 21710кг | 220-500мл/мин | 500мл |
| Но30130 | Континуални центрифугални ротор | 8000 | 3000 | 9450кг | 220-500мл/мин | 1600мл |
| Но30131 | Континуални центрифугални ротор | 8000 | 1800 | 8600кг | 220-500мл/мин | 1000мл |